Zadzwoń: +48 697 196 532

     

Witamy bardzo serdecznie.

Jeśli szukasz kapeli na wesele, bankiet, festyn, zabawę czy sylwestra to dobrze trafiłeś.

Wierzymy, że zawartość naszej strony przybliży Państwu charakter zespołu i pozwoli dokonać optymalnego wyboru wykonawcy, który zadba o oprawę muzyczną oraz zapewni wspaniałą i niezapomnianą atmosferę.

Nasza pasja do muzyki pozwoliła nam na stworzenie zespołu  REBEL’S w którym każdy z członków zespołu wnosi do niego odmienne zdolności, których wzajemne uzupełnianie przekłada się na to coś co pozwala tworzyć wspaniałą, nietypową grupę.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem i niespożytą energią bawimy wszystkich na najwyższym poziomie,  a naszą wizytówką jest solidność  i wysoka kultura osobista.

Dużo zabaw z gośćmi i bogaty repertuar muzyczny, od starych przebojów po najnowsze hity, śląskie czy niemieckie szlagiery, zapewnią świetną zabawę, a dzięki spontanicznemu prowadzeniu imprezy, porwiemy  do tańca nawet najbardziej wzbraniających się gości i zadbamy o 100% satysfakcji.

Współpraca z nami to gwarancja udanej zabawy.

         

Zajmujemy się prowadzeniem imprez:

- wesela   -   festyny   -   zabawy   -   studniówki   -   przyjęcia   -   bankiety   -   dancingi   -   i wiele innych imprez.